Gülcihan Karaoğlu

Gülcihan Karaoğlu

10.12.1973 yılında Kayseri’de doğdu. 2008 yılında kendi işi olan Protez ve Ortez merkezini kurdu. 2014 yılında kendini ve işini geliştirebilmek için  “Tendon ve Kas Eğitimi” almak üzere hafta sonu eğitimine katıldı. Aslında bu eğitim onu zihin alanına çekti. Bodhidharma’nın 477 yılında kuruculuk yaptığı Şaolin Ekolü’nün bu birinci dersiydi.

 Ekolün merkezi Çin’de bulunmaktaydı. Taozim’in ve Budizm’in evliliğinden doğan “ZEN” öğretisini almak için Uzak Doğu yolculuğuna başladı. Ustaları Dr. Jang Sufy ,Dr.Wuu ve Cem Şen tarafından beden ,zihin ,çiğ ve meditasyon eğitimleri aldı ve ömür boyu hiç bitmeyecek  bir öğrencilik hayatına başladı.

Bu es kaza katıldığı Şaolin Ekolü sayesinde gerçek kimliğine kavuştu. Onun alanı beden, zihin, nefes oldu ve tüm hayatını zihni öğrenmeye adadı. Zihnin patron olduğunu anladı. Zihnin eğitilebilir olduğunu kaderinin elinde olduğunu anladı.   Tarafsız zihinle yaşanan hayatın sırrını öğrenmek kendi ayaklarının üstüne basan güçlü bir insana dönüştü. Halil Ata BIÇAKCI‘dan almış olduğu eğitimlerle güçlü versiyonunu tamamladı.

-Quantum düşünce

-NLP 

-Transmeditation

-Coaching eğitimi

-Eğitmen eğitimi

Yaşam koçluğu yaptığı danışanlarıyla yaptığı çalışmalar sonucunda danışanların bireysel nitelikleri artar ve yaşam kaliteleri yükselir. Ve hayattan ne istediğini bilen kişileri gerçek güçlerine ulaşmalarında yoldaşlık yapar.

Yaptırmış olduğu meditasyon sonrası insanların farkındalığının artması için, konsantrasyonlarının güçlenmesi için ve onların daha güçlü insanlara dönüşmesi için birer ışık olmaktadır.

Ve bedenimizin ihtiyacı olan yaşam enerjilerini (çiğ) arttıran Çigonglar’la beden ve zihin sağlığına hızlıca ulaştırmaktadır.

NLP teknikleri ile bilinçaltı zihin kodlama gereken durumlarda uygulama sırasında yerini almaktadır.

Transmeditation ile bilinçaltında geçmişten gelen doğru olarak kodlanmış yanlış bilgileri temizleyerek bilinçaltı engellerini aşmasına yardım eder.