Hakkımızda

KURUMUMUZ
KURUCUMUZ
KAMPLARIMIZ
UZAKTAN EĞİTİM
BİREBİR EĞİTİM
SEMİNERLER
KURUMUMUZ

KURUMUMUZ

Değişimin ve Dönüşümün öncüsü Orjin Akademi

Orjin Akademi Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezimiz; bireylerin, grupların ve kurumların potansiyellerini maksimum düzeyde ortaya çıkarabilmeleri, iç ve dış kaynaklarını en verimli şekilde kullanabilmeleri, hedefleri doğrultusunda kendilerini ileri taşımalarında çözüm ortaklığı yapan bir organizasyondur.

KURUCUMUZ

KURUCUMUZ

Halil Ata Bıçakçı Kimdir?

Lider terapist Halil Ata Bıçakçı ülkemiz çapında 5 şubesi olan “Orjin Akademi Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi’nin kurucusudur.

Halil Ata Bıçakçı; Koçluk, NLP ve Kuantum alanlarında binlerce kişiye eğitimler vererek onların meslek sahibi olmalarına öncülük etmiştir. Çeşitli üniversite ve eğitim kurumlarında on binlerce kişiye seminerler vermiş olup birebir seanslarla da binlerce kişinin hayatına dokunarak değer katmaya devam etmektedir.

KAMPLARIMIZ

KAMPLARIMIZ

Kaderini Sen Belirle Kampları

Halil Ata Bıçakçı liderliğinde yılda 2 defa düzenlenen ve olağanüstü dönüşümlere öncülük eden “Kaderini Sen Belirle ” Kişisel Gelişim kampları ilk olarak 2015 yılında yapılmaya başlanmış ve bu güne kadar 8 Kamp yapılmıştır. Kamplarımız 180 – 200 kişilik kontenjanlarda olup. Olağanüstü bir atmosferde insanları arındırmayı ve yenilemeyi hedeflemektedir.

UZAKTAN EĞİTİM

UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan eğitim kolaylığında kişisel gelişim eğitimleri

Eğitimleri esnasında çekilen harika videolarla kişisel gelişim sürecinizi tamamlayın! Koçluk, NLP, Transmeditation, Kuantum, Trainer Training programları esnasında çekilmiş tam 108 saatlik videolarla uzaktan eğitim kolaylığı ile üniversite sertifikalı kişisel gelişim eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Uzaktan eğitimlerde videolarımızın tamamını tamamladığınızda uluslararası geçerli üniversite sertifikalarınız gönderilecektir. Sadece size özel videolarınızı tanımladığımız hesabınız üzerinden giriş yaptığınız tüm cihazlarda ister cepten, ister tabletten, isterseniz televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

BİREBİR EĞİTİM

BİREBİR EĞİTİM

Yeni bir hayata merhaba deyin!

Kişisel gelişim sürecinizi tamamlayın! Koçluk, NLP, Transmeditation, Kuantum, Trainer Training programları ile üniversite sertifikalı kişisel gelişim eğitimlerinizi alabilirsiniz.

SEMİNERLER

SEMİNERLER

Değişimi başlıyor...

Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Adam HALİL ATA BIÇAKÇI ile dolu dolu bir seminer programında mükemmel bir atmosferde arının ve yenilenin.