Hizmetlerimiz

KAMPLARIMIZ
UZAKTAN EĞİTİM
BİREBİR EĞİTİM
SEMİNERLER
KAMPLARIMIZ

KAMPLARIMIZ

Kaderini Sen Belirle Kampları

Halil Ata Bıçakçı liderliğinde yılda 2 defa düzenlenen ve olağanüstü dönüşümlere öncülük eden “Kaderini Sen Belirle ” Kişisel Gelişim kampları ilk olarak 2015 yılında yapılmaya başlanmış ve bu güne kadar 8 Kamp yapılmıştır. Kamplarımız 180 – 200 kişilik kontenjanlarda olup. Olağanüstü bir atmosferde insanları arındırmayı ve yenilemeyi hedeflemektedir.

UZAKTAN EĞİTİM

UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan eğitim kolaylığında kişisel gelişim eğitimleri

Eğitimleri esnasında çekilen harika videolarla kişisel gelişim sürecinizi tamamlayın! Koçluk, NLP, Transmeditation, Kuantum, Trainer Training programları esnasında çekilmiş tam 108 saatlik videolarla uzaktan eğitim kolaylığı ile üniversite sertifikalı kişisel gelişim eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Uzaktan eğitimlerde videolarımızın tamamını tamamladığınızda uluslararası geçerli üniversite sertifikalarınız gönderilecektir. Sadece size özel videolarınızı tanımladığımız hesabınız üzerinden giriş yaptığınız tüm cihazlarda ister cepten, ister tabletten, isterseniz televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

BİREBİR EĞİTİM

BİREBİR EĞİTİM

Yeni bir hayata merhaba deyin!

Kişisel gelişim sürecinizi tamamlayın! Koçluk, NLP, Transmeditation, Kuantum, Trainer Training programları ile üniversite sertifikalı kişisel gelişim eğitimlerinizi alabilirsiniz.

SEMİNERLER

SEMİNERLER

Değişimi başlıyor...

Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Adam HALİL ATA BIÇAKÇI ile dolu dolu bir seminer programında mükemmel bir atmosferde arının ve yenilenin.