fbpx

Profesyonel Yaşam Koçluğu Training

KAPAK FOTOSU CANLI EĞİTİM
12
Nis
1,900.00 ₺

Hayat, biz gelecek için planlar yaparken başımızdan geçenlerdir.

John Lennon

Her yerde başarı, huzur ve mutluluk hikâyeleri…

Binlerce farklı insan, milyonlarca farklı şey söylüyor. Belki de koçluk eğitiminin bu kadar çok konuşulması bu alanın ne kadar önemli olduğunu bize gösteriyor. Herkes kendi doğrusunu, kendi iç sesini bize sunuyor; doğruluğunu dayatıyor.

Bununla beraber duyduğumuz bu seslerin yanında ihmal edilen çok büyük başka bir SES daha var. Yüce Yaratıcı’nın bize hediye olarak verdiği, yine hediye olduğundan mıdır acaba bilmem, kapalı bir kutu gibi duran ve içinde ne olduğunu bilmediğimiz, devamlı işittiğimiz ama nedense duymazdan geldiğimiz içimizdeki küçük çocuğun sesi.

Yaşam koçluğu eğitimi Yüce Yaratıcının bize verdiği; ama bizim haberimiz olmadan yaşadığımız o hediyeyi, o hediye kutusunu açmak için harika bir fırsat sunuyor bizlere.

Bu satırları okuyor olmanızdan ve benimle birlikte koyu bir sohbet havasında, harika bir eğitim programına ilk adımı atıyor olmanızdan dolayı çok mutluyum.

Bu arada “Yeni hayatınıza hoş geldiniz.” dememe lütfen izin veriniz.

İçinizdeki sesi keşfetmeye ve insanlara içlerindeki sesi keşfettirmeye başladıkça hayatın ne kadar anlamlı olduğunu da fark edeceksiniz bu sayede. Yeni bir kariyer yolculuğu için harika bir öğrenim sürecine adım atmak üzeresiniz ki sadece bununla da kalmayıp hayata, kendinize ve çevrenize karşı olumlu bir bakış açısına sahip olacaksınız profesyonel yaşam koçluğu eğitimini bitirdiğinizde.

Yaşam koçluğu training yüzde yüz canlı eğitim programı, profesyonel koçlar yetiştirmek amacıyla yapılmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmak isteyen yaşam koçlarının profesyonel eğitimlerden geçmesi, özveri göstermesi, pratik uygulamalarla uzmanlaşma sürecini tamamlaması gerekir.

Bunun da ciddi bir zaman ve emek isteyen bir durum olduğunu baştan hatırlatmama izin verin.

Eğitim; son derece sade bir dille, samimi sohbet havasında yapılmaktadır. Koçluğun her aşamasının tane tane anlatıldığı, uygulama önerilerinin sunulduğu, canlı uygulamaların yapıldığı harika bir koçluk eğitimi için özen gösteriyoruz.

Bu çabanın bir sonucu olacak ki aşağıdaki eğitim yorumları alanında ve @halilatabicakci sosyal medya hesabında eğitimlerimiz hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz.

Profesyonel manada yaşam koçu olma sürecinde sizlere destek olmak için,

 • Evinizin konforunda zoom uygulaması üzerinden 32 saat 1 ay teorik ve pratik eğitim,
 • Seanslarınızı şekillendirebilmenizde yardımcı olabilecek uygulama formları,
 • Kişisel gelişim dijital kütüphanesi,
 • Eğitim kayıtlarına 3 ay boyunca erişim imkanı,
 • Eğitime katılan grupların eğitmen gözetiminde birbiri ile seans çalışmaları

ile bu süreci hızlandırmak adına çalışmalar yapılmaktadır.

Önümden gitme, seni izleyebilirim. Arkamdan da gelme, yol gösteremeyebilirim. Yanımda yürü ve yalnızca dostum kal.

Albert Camus

Koçluk, en basit anlamıyla yol arkadaşlığıdır. Bir yolculuğa çıktığınızı hayal edin. Yanınızda bir de yol arkadaşınız var. Ne önünüzde ne de arkanızda. Tam yanınızda bir yol arkadaşı. Tabii ki bu arkadaş, sizin koçluk eğitimi sonunda ulaşacağınız gibi bir kısım koçluk donanımlarına sahip bir yol arkadaşı.

Koç; kişinin kendini tanımasına yardımcı olan, kişinin içsel zenginliklerini kendisine fark ettiren kişidir. Kendini tanımak derken? ‘Ya arkadaş, insan kendisini tanımaz mı? Kimi kime tanıtıyorsun?’ diyebilirsiniz.

Ancak ben de derim ki: ‘Evet, kişi kendini tanımayabilir, hatta çoğunlukla tanımıyor.’ Bir soru ile ne demek istediğimi biraz daha açayım isterseniz. Bu soru direkt size -yani sana-geliyor, haydi cevap ver!

Senin için hayattaki en önemli 10 değer nedir?

1………………

2………………

3………………

4.………………

5. ………………

6. ………………

7. ………………

8. ………………

9. ………………

10.………………

Kaçamak yapma! Önce soruya cevap ver, sonra okumaya devam et.

Gördün mü? Bak işte, insan kendi değerlerini bile bir solukta belirtmekte zorluk çekiyor. Buna farkındalık diyoruz. Koç, danışanına bir kısım sorular sorarak, kişiyi kendisine fark ettirir. Kişinin hazinelerini, sermayesini kendisine gösterir. Kişi, olduğu yerden olmak istediği yere doğru yolculuk yaparken, yanındaki donanımlı yol arkadaşına ‘koç’ denir.

Koçluk, danışmanlıkla karıştırılır çoğu zaman. Ama hakikaten bir danışmanlık değildir. Çünkü koçlukta çözüm dışarıdan değil, içeriden gelir. Çözüm insanın içindedir. Koç, sizin değerlerinize göre bir hayat sunar size.

Koçluğun, geleceğin yükselen bir değeri olduğunu ve dolayısıyla profesyonel koçlara duyulan ihtiyacın her geçen gün arttığını ifade etmek yanlış olmaz sanırım sevgili dostlar.

İşin başka tarafı ise, kişisel gelişim alanında çalışmak isteyenlerin ‘insanüstü’ özelliklere sahip olmaları gerekiyormuş gibi bir algı oluşturulması; oysa değişmeye ve gelişmeye cesareti olan her birey, bu eğitimleri alabilir.

Bu gerçekten harika değil mi?

Brussels Capital University çözüm ortaklığı ile uluslararası geçerli üniversite sertifikası verilmektedir. Sertifikalarınız üniversite tarafından eğitimden sonraki 2 ay içerisinde hazırlanarak sizlere kargo yoluyla yurtdışı-yurtiçi ulaştırılmaktadır. Almış olduğunuz sertifikanız ile kişisel gelişim ve danışmanlık merkezi açabilirsiniz.

Yaşam koçluğu eğitiminin, bu eşsiz ve büyülü yolculukta size ‘yol arkadaşlığı’ etmesini, kariyer yolculuğunuzda zirveye tırmanışın eşsiz hazzını yaşamanızı, yeni yeni hayatlara dokunmanızı ve insanların iç seslerini keşfetmelerine liderlik etmenizi diliyorum.

Bu harika yolculukta, iç sesiniz olacağımı temin ederek başarı öykünüzden ötürü sizi takdir ettiğimi ve yanınızda olduğumu da bilmenizi istiyorum.
Şimdi, bir yandan seans yapmayı öğrenirken diğer yandan da kendi iç sesinizi keşfederek eşsiz bir yolculuğun içinde bulacaksınız kendinizi. Hazır mısınız?

Instagram Hesabı

Youtube Kanalı

Brussels Capital University’de Öğretim görevlisi
Kişisel Gelişim Profesyoneli
NLP Master Trainer
Hipnotist
Profesyonel Koç

 

Dünyaya geldiği andan beri ‘bireysel’ olarak yaşıyor, değişiyor ve gelişiyor. Son yıllarda ise ‘kitlesel’ olarak yaşatıyor, değiştiriyor ve geliştiriyor. 15 yıldır ‘Kişisel Gelişim’ araştırmaları ve çalışmaları yürütüyor.

Kişisel Gelişim alanında eliyle birlikte kalbini, zihnini, aklını, varlığını da taşın altına koyanlardan. Hayatın ona yaşattığı acıları sırtına kambur yapmak yerine, ayağının altına basamak yaparak yükselmeyi seçenlerden…

Bu yükselişin başlangıç noktası olan ‘Koçluk, NLP, Hipnoz, Quantum, Meditasyon’ eğitimlerinin profesyonel eğitimcisi. Onun için, “Tanıdığım en iyi eğitmen ve hiçbir öğretmen onun kadar sevilmedi,” diyorlar eğitimlerine katılanlar.

Çünkü o, ‘En Büyük Öğretmen’in ‘Ya öğrenen ol, ya öğreten’ dediğini işittiğinden beri bunu hayat düsturu edindi ve bu sözün hakkını verebilmek için gecesini gündüzüne katıp var gücüyle çalıştı.


YÜZDE YÜZ CANLI EĞİTİM YENİ DÖNEME ÖZEL %45 İNDİRİM FIRSATI

4. Dönem Kayıtları Başladı. 🎉

Telefonla Destek Hattı Whatsapp Destek Hattı

Yaşam Koçluğu Yüzde Yüz Canlı Eğitim 4. Grup

⏰ 05/11/2020 Perşembe

📌150 kişilik kontenjanda yerinizi ayırmak için acele edin!

 • Eğitim Süresi: 8 oturum 32 saat 1 ay
 • Uluslararası geçerli üniversite sertifikası (Sertifikada uzaktan eğitim ibaresi bulunmamaktadır)
 • Eğitmenler: Halil Ata Bıçakçı ve Bahadır Eskici

  Sizi arayalım  Katılımcı Yorumları

  zehrasu_x
  tutkumuzu kabul edin hocam minnettarım size ben 🙏😇

  sehnazaydmr
  Ata hocamm herşey çok cok güzeldi.
  Bizlerde sizlere minnettarız. Orjin ailesine teşekkürler.
  Anlatılmaz yaşanır diyorum.

  beyhanketenci
  Hocam herşey çok güzeldi sizler muhteşemsiniz iyiki gelmişim 🙏

  gokcenur_san
  Bizde sana ve güzel ekibine minnettarız 🙏

  emine_kosif
  MÜTİŞ BİR KAMPTI ATA HOCAM 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  EMİNE_KOSİF
  Bizlerde Size Minnettarız Ata Hocam 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  aysekucukulu
  herkese selam İnşaallah isteyen herkese nasip olsun Halil Ata bıcakçıyı şükranlarımı sunuyorum. Sihirli bir değnekle hayellerimize dokundu ben
  Bu koca yürekli adama teşekkür ediyorum 👏👏👏👏👏👏❤️

  gezgin_sv
  Tabiki bizde çok keyif aldık hocam süperdi kampımız gerçektende başka ben olarak döndüm.

  drydlgn
  Hem de çok🙏gönlünüzün bolluğu bereketi hiç bitmesin ki daha çok insanın kalbine dokunun ..💕
  Sevgi ve saygılarımla,

  nirvana_minee
  olmak istediğim değil olmam gereken yerdeymişim … Ata hocam siz gerçek misiniz yoksa ben düşte miyim?Ekibiniz ve siz olağanüstü ruhlarsınız❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  meralisikcorbacioglu
  Muhteşemdi hocam….👏👏👏 Başta size , Birsen Hocama ve bütün ORJİN ailesine sonsuz teşekkürler, sonsur sevgiler… kesinlikle sizin yolunuzdayım ….

  aysegulkiritoglu
  Kamptan önceki sen ve kamptan sonraki sen farklı olacaksın demiştiniz evet hocam hemde o kdar fark oldu ki kendimi tanıyamıyorum

  sanki farklı bir boyuta geçtim kamp tek kelime ile her anı ie muhteşemdi

  siz ve ekibnize sonsuz teşekkür ediyorum yeni bir kamp olduğunda inşallah tekrar katılmak istiyorum 💐

  brikitlioglu
  herşey şahaneydi hocam emeiğinize sağlık…😘😘

  sehnazaydmr
  Ata hocamm herşey çok cok güzeldi.
  Bizlerde sizlere minnettarız. Orjin ailesine teşekkürler.
  Anlatılmaz yaşanır diyorum.

  naimetirpan
  Ölmüş olan ruhum sizinle yeniden doğdu hocammm🙏🙏🌸🙏

  besemurgul
  Muhteşem ötesi bir kamptı bir bekledik bin verdi TEŞEKKÜRLER HOCAM 🙏

  sevi.sevo
  @halilatabicakci Kendi adıma çokk keyif aldım ve inanılmaz enerji dolu hissediyorum kendimi size minettarım hocam 🙏 Hayatıma ışık oldunuz 💜 Bu kamp için emeği geçen herkese tek, tek teşekkür ediyorum iyikivarsınız heipiniz 👏👏 Bir daha ki kampı sabırsızlıkla bekliyor olacağım 🙏💜

  inciguzelliksalonuu
  tamda bu cümlenizi kampta not almıştım beni çok etkilemişti Allah yoktan var edendir biz kullarda üstün özelliklere sahip olduğumuzun farkında olmalıyız gücümüzün sınır kapılarını aramalıyız bunun farkında olmamı sağladınız hocam teşekkürler🙏👍👍

  zehrasu_x
  tutkumuzu kabul edin hocam minnettarım size ben 🙏😇

  baharcn_07
  Çok güzeldi hocam teşekkürler 👏👏👏

  aysekucuklu
  Evet buraya katılan insalar çok şanslı bu katılanlardan biride bendim süper arkındalıgın artıyor anbiansı farklı en önemlisi Ata hocam başta olmak üzere diğer hocalarımız muhteşem

  mor_ank8
  Buraya katılan insalar ne kadar şanlı olduklarının farkındalar değilmi, işte bu farkındalıklda ne kadar muazzam bir şans, kolay gelsin , herkese şifa olsun inşaallah, darısı bize olsun niyetiyle

  Course Content

  Total learning: 2 lessons
  • BİOENERJİ TRAINING  0/2

   • Lecture1.1
   • Lecture1.2

  Instructor

  1,900.00 ₺

  Avantajlar

  • 32 saat canlı eğitim
  • 3 ay erişim hakkı
  • Özel grup atölye çalışmaları
  • Üniversite Sertifikası
  • Samimi sohbet havasında harika bir eğitim