İstediğiniz Her Şeye Ulaşmaya Hazır Mısın?

İstediğiniz Her Şeye Ulaşmaya Hazır Mısın?

Merhaba güzel dostlarım!

Bu hayatta hepimizin farklı istekleri var. Hayaller nasıl gerçeğe dönüşür? Elde etmek istediğiniz şeyleri nasıl elde edebilirsiniz? Sevdiğinize nasıl kavuşabilirsiniz? Finansal olarak istediğin özgürlüğe nasıl kavuşabilirsin?

Bu videonun sonunda, bunlara nasıl hızlıca ulaşabileceğini öğreneceğine söz veriyorum!

https://www.youtube.com/watch?v=ZExOqlQ82SQ

Halil Ata Bıçakçı Kimdir?

Lider terapist Halil Ata Bıçakçı ülkemiz çapında 5 şubesi olan “Orjin Akademi Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi’nin kurucusudur.

Birçok televizyon programıyla büyük kitlelere ulaşan Halil Ata Bıçakçı çeşitli gazete ve dergilerde makaleler yayımlamış; Türkiye’de Koçluk üzerine yazılmış en geniş ve kapsamlı kitap olan “Koçluğun Kitabı” isimli eserini Ağustos 2015’de yayımlamış; yoğun ilgi gören kitap 6 ay gibi kısa zamanda 6. Baskıya ulaşmıştır. Yanı sıra kısa süre önce “Hipnozun Kitabı” isimli eseri okuyucuyla buluşmuştur.

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bıçakçı’nın “NLP”, “Bilinçaltı”, “Sihir” ve “Mucize” kitapları yayıma hazırlanmış olup kısa süre içerisinde okuyucusuna ulaştırılması hedeflenmektedir.

Halil Ata Bıçakçı; Koçluk, NLP, Hipnoz ve Kuantum alanlarında binlerce kişiye eğitimler vererek onların meslek sahibi olmalarına öncülük etmiştir. Çeşitli üniversite ve eğitim kurumlarında on binlerce kişiye seminerler vermiş olup birebir seanslarla da binlerce kişinin hayatına dokunarak değer katmaya devam etmektedir.

Benzer İçeriklerden İlk Sen Haberdar Ol İstiyorum!

Sizlerin hayallerine kavuşabilmesi için faydalı olabilecek birçok içerik üretiyorum. Bu içeriklerden senin de eksiksiz faydalanmanı istiyorum!

Aşağıdaki formu doldur, yeni içerik ve özel fırsatlardan ilk senden haberdar ol güzel dostum!