Uzaktan Eğitim

En çok tercih edilenler

Eğitimler esnasında çekilmiş tam 99 saatlik videolarla uzaktan eğitim kolaylığı ile eğitimlerinizi alabilirsiniz.
Size özel videolarınızı hesabınızdan giriş yaptığınız tüm cihazlarda Orjin Akademi Uzem platformundan istediğiniz zaman izleyin.

Profesyonel Koçluk Training

Koçluk Training ile seans ve terapi yapmayı öğrenirken, bir yandan da kendi iç sesinizi keşfedin. Eşsiz bir yolculuğa var mısınız güzel dostlarım!

NLP Training

NLP Training ile hayatınızda geçmişteki pişmanlıklarınızı aşıp yeni hamleler yapmanın formülü öğrenin. Eşsiz bir yolculuğa var mısınız güzel dostlarım!

Kuantum Training

Bugüne kadar taşımış olduğunuz zihninizi ve hayatınızı sınırlayan zincirlerden bağımsız olarak yaşamaya başlayacaksınız. Evrendeki sınırsız güç ile tanışacaksınız.

Transmeditation Training

Trans, bilincin kritikal faktörünün by-pass edilmesi ve bilinçaltında kabul edilebilir selektif bir düşüncenin kabul edilmesi halidir. Trans, uykudan ziyade trans tabirine daha yakındır. Esasen, yoğunlaştırılmış bir trans halidir.

Trainer Training

Bilgi, deneyim ve donanıma herkes sahip olabilir ancak bir eğitimcinin farkı bunları karşısındaki kitlelere en etkin bir şekilde aktarabilme becerisine sahip olmasıdır.
Halil Ata Bıçakçı’dan Trainer Training programı alarak seminerler vermek, kitlelere hitap etmek isteyenler için işte harika fırsat.

separator

Orjin Akademi Uzaktan Eğitim Merkezi

Halil Ata Bıçakçı'nın yüz yüze eğitimleri sırasında çekilen videolarla
Uzaktan eğitim kolaylığını Orjin Akademi farkıyla yaşayın!

KAYITLI ÖĞRENCİ

YILLIK TECRÜBE

UZMAN EĞİTMEN

VİDEO

orjin-akademi-uzaktan-egitim-kisisel-gelisim

Orjin Akademi Hakkında

Orjin Akademi Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezimiz; bireylerin, grupların ve kurumların potansiyellerini maksimum düzeyde ortaya çıkarabilmeleri, iç ve dış kaynaklarını en verimli şekilde kullanabilmeleri, hedefleri doğrultusunda kendilerini ileri taşımalarında çözüm ortaklığı yapan bir organizasyondur.

Detaylı İncele
halil-ata-bicakci-kisisel-gelisimciler

Halil Ata Bıçakçı Kimdir?

Lider terapist Halil Ata Bıçakçı ülkemiz çapında 4 şubesi olan ‘Orjin Akademi Kişisel Gelişim Merkezleri’nin kurucusudur. Birçok televizyon programlarıyla büyük kitlelere ulaşan Halil Ata Bıçakçı çeşitli gazete ve dergilerde makaleler yayımlamış; Türkiye’de Koçluk üzerine yazılmış en geniş ve kapsamlı kitap olan ”KOÇLUĞUN KİTABI” isimli eserin yazarıdır. Halil Ata Bıçakçı; Koçluk, NLP, Hipnoz ve Kuantum alanlarında binlerce kişiye eğitimler vererek onların meslek sahibi olmalarına öncülük etmiştir.

Diğer Uzmanlarımız

Bizimle iletişime geçin!

Uzaktan eğitimlerin avantajlı dünyasına katılmak için hemen formu doldurun sizi arayalım.