Yüzde Yüz Canlı Eğitim

BİLİNÇALTI KALIPLARINI FARKET POTANSİYELİNİ KEŞFET

Eğitimlerimiz ile seans ve terapi yapmayı öğrenirken, bir yandan da kendi iç sesinizi keşfedin. Eşsiz bir yolculuğa hazır olun!

YAŞAM KOÇLUĞU YÜZDE YÜZ CANLI EĞİTİM

Koçluk Training ile seans ve terapi yapmayı öğrenirken, bir yandan da kendi iç sesinizi keşfedin. Eşsiz bir yolculuğa var mısınız güzel dostlarım!

KUANTUM TRAINING YÜZDE YÜZ CANLI EĞİTİM

Bugüne kadar taşımış olduğunuz zihninizi tanıyacak, hayatınızı sınırlayan zincirlerden bağımsız olarak yaşamaya başlayacaksınız. Kuantum eğitimi ile evrendeki sınırsız güç ile tanışacaksınız.

NLP TRAINING YÜZDE YÜZ CANLI EĞİTİM

İnsanların nasıl daha mükemmel performans gösterdiklerini inceleyerek, kişinin bildiklerinden daha fazla esneklik, üretkenlik ve daha fazla özgür davranışlar kazanmasına yol açan ve kişiye başarıya ulaşmada fırsatlar sağlayan harika bir tekniğe hazır mıyız?

separator

Orjin Akademi Uzaktan Eğitim Merkezi

Halil Ata Bıçakçı'nın yüz yüze eğitimleri sırasında çekilen videolarla
Uzaktan eğitim kolaylığını Orjin Akademi farkıyla yaşayın!

KAYITLI ÖĞRENCİ

YILLIK TECRÜBE

UZMAN EĞİTMEN

VİDEO

orjin-akademi-uzaktan-egitim-kisisel-gelisim

Orjin Akademi Hakkında

Orjin Akademi Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezimiz; bireylerin, grupların ve kurumların potansiyellerini maksimum düzeyde ortaya çıkarabilmeleri, iç ve dış kaynaklarını en verimli şekilde kullanabilmeleri, hedefleri doğrultusunda kendilerini ileri taşımalarında çözüm ortaklığı yapan bir organizasyondur.

Detaylı İncele
halil-ata-bicakci-kisisel-gelisimciler

Halil Ata Bıçakçı Kimdir?

Lider terapist Halil Ata Bıçakçı ülkemiz çapında 4 şubesi olan ‘Orjin Akademi Kişisel Gelişim Merkezleri’nin kurucusudur. Birçok televizyon programlarıyla büyük kitlelere ulaşan Halil Ata Bıçakçı çeşitli gazete ve dergilerde makaleler yayımlamış; Türkiye’de Koçluk üzerine yazılmış en geniş ve kapsamlı kitap olan ”KOÇLUĞUN KİTABI” isimli eserin yazarıdır. Halil Ata Bıçakçı; Koçluk, NLP, Hipnoz ve Kuantum alanlarında binlerce kişiye eğitimler vererek onların meslek sahibi olmalarına öncülük etmiştir.

Diğer Uzmanlarımız

Bizimle iletişime geçin!

Secondary text

    Sizi arayalım